X

Komerctransports virs 7.5T

Kravas auto vai autobuss patērē ievērojamu apjomu dīzeļdegvielas, kas ietekmē gala cenu pakalpojumam. 

Izmantojot VSM serviss piedāvāto risinājumu, 30-40% dīzeļdegvielas tiek aizstātas ar gāzi, kas atkarībā no degvielas cenām, ļauj ietaupīt no 10-20%. Kravas automašīnai ar puspiekabi ietaupījums būs no 2 līdz 6 euro par katriem 100 km. Uzņēmumiem, kas dodas uz Vāciju ir zināms, ka nodevas par Vācijas ceļiem ir ievērojamas, lielākais ieguvums būs Jums – no 1000 – 2000 euro* mēnesī.


Piedāvājam aprīkot automašīnas ar Ecomotive Solutions D-GID ECU vadības bloku, kas ir inovatīvs un patentēts risinājums kravas automašīnu un autobusu dīzeļmotoriem, lai tie darbotos atbilstoši un saudzīgi pret automašīnas komponentēm, nezaudējot ekonomisko ieguvumu. 


Kas ir D-GID?
D-GID ir vadības bloks, kas ļauj darbināt  dīzeļmotorus ar dīzeļdegvielas un dabasgāzes maisījumu (CNG, LNG un biometānu). D-GID vadības bloks nosaka iesmidzinātās dīzeļdegvielas un gaisa/gāzes maisījuma devas dinamiku, mainot to reāllaikā pēc motora sniegtās atgriezeniskās saites, lai garantētu nevainojamus darba apstākļus.


Kā tas strādā
D-GID pārvalda un kontrolē ievadītās dīzeļdegvielas daudzumu, kas tiek samazināts no 80 līdz 90% ( vienmērīgos apstākļos) Vidējais aizstāšanas līmenis dinamiskos darba apstākļos ir 40-50%**. D-GID aizstāšanas ātruma stratēģijas mērķis ir saglabāt nemainīgu motora darbību, lai gan tehniski var noteikt variācijas īpašām vajadzībā. 

 
( * ) Oficiālā Tool Collect mājas lapa
** )Aizstāšanas koeficients mainās atkarībā no motora darba apstākļiem un gāzes īpašībām.Degvielas izmaksu kalkulators
Dīzeļa patēriņš
45 l / 100 km
Nobraukums
100000 km
Sistēmas uzstādīšana
10285
Degvielas cena Dīzelis
1.19
CNG gāze
0.92
Dīzeļdegvielas substitūcija
50 %
Patēriņš Dīzelis
l/100km
CNG
kg/100km
Izmaksas Dīzelis
Dīzelis + CNG
Ietaupīts / %